Show biz

Luani e tha hapur se ka 7 vite pa bërë gjë, Lindita ia luan mendjen fare: Jam bërë pjeshkë për ty të pëlqen…

Takimi mes Luanit dhe Linditës ishte një nga më të veçantët në Për’Puthen +40. Dy karaktere të kundërta në një takim, të cilët ndanë disa informacione intime me njëri-tjetrin.Gjatë takimit, Lindita nuk kishte si të mos p rovokonte Luanin, e cila iu afrua. Luani u emocionua, pasi kushte 7 vite pa krijuar një marrëdhënie me […]

Show biz

Mevlani i tronditur me qe i ndodhi kete mengjes

Ish-konkurrenti i Për’puthen, Mevlan Shaba, u zhduk papritur nga Instagrami ditën e sotme. Ndjekësit e tij vunë re se ai nuk figuronte më në këtë rrjet social duke pyetur mbi shkakun e kësaj lëvizjeje. Mirëpo, para se të “shkruheshin” skenaret për largimin e tij ka ardhur edhe reagimi i Mevlanit. Ai ka publikuar një video […]

Show biz Sport

VIDEO/ Komentatori arab ‘çmendet’ pas tifozes, ja çka i ben në transmetim direkt

Dje gjatë ndeshjes Rusi – Finlandë, komentatori arab u ‘çmend’ nga një vajzë – e cila u xhirua nga kameramani. Ishte një tifoze ruse, për të cilën komentatori arab ‘ra’ në dashuri qysh në shikim të parë. Kur e pa, ai filloi të këndonte, dhe ishte një këngë dashurie. Video 👇 Ketuhttps://www.facebook.com/Shqipmedia/videos/776256263072290/

Show biz

Kjo është arsyeja që nuk u martua asnjëherë opinionisti Arjan Konomi

Gazetari dhe opinionisti i shumë emisioneve televizive Arjan Konomi, më së shumti mori famën nga emisioni “Përputhen”. Detyra e tij në këtë program ishte të jep mendimin rreth dashurisë, lidhjeve, ndarjeve e shumë tjera, ani pse vet asnjëherë nuk është martuar, shkruan InfoKosova. I pyetur në një nga televizionet e Shqipërisë se përse nuk është […]

Show biz

Zbulohet shuma e majme që kërkon Mevlani për postimet në Instagram…

Personazhet e “Për’Puthen” janë kthyer në personat më të ndjékur në rrjétet sociale. Ato numërojnë me mijëra fansa të cilët dëshirojnë të dijnë gjithçka ndodh me të preferuarit e tyre. Ish-konkurrentët e “Pë’Puthen” e kanë kthyer instagramin e tyre në një biznes dhe një mënyrë të mirë për të fituar para. “800 euro për një […]