Lajme

I jepet lamtumira e fundit, anëtarit të pestë të familjes nga Kamenica, që ndërroi jetë nga Covid-19

Sot në varrezat e fshatit Koretin të Kamenicës iu dha lamtumira e fundit anëtarit të pestë të familjes Basha që nuk arriti ta fitojë luftën me COVID-19.48 vjeçari vdiq të premten, disa ditë pasi i vd iq nëna, vëllai dhe dy motrat nga po i njëjti virus.Kliko ne reklam dhe shiko videon eksluzive Sipas familjarëve, […]

Lajme

Shiko ketu meçin LIVE – Joshua dhe Pulev

Boksi kthehet me një shfaqje të madhe për të gjithë adhuruesit e këtij sporti, ku të shtunën në mbrëmje, Anthony Joshua do të ndeshet me Kubrat Pulev, një ndeshje të madhe e peshave të rënda.Kliko ne reklam dhe shiko videon eskluziveee Lufta është planifikuar të zhvillohet të shtunën, 12 dhjetor pas orës 23:00, në Wembley […]

Lajme

E PAPRITUR! Edhe kjo gje sapo i ndodhi Shef Renatos, ishte gati te v …..

Ndodhi më në fund: Shef Renato përplaset në tokë nga konkurrenti.. Për herë të parë sot në kuzhinën e emisionit “Hell’s Kitchen”, ka ndodhur një gjë që s’është parë më herët. Konkurrenti Eusebio ka përplasur për toke shefin Renato. .Kliko ne reklam dhe shiko videon eksluzive Hell’s Kitchen mbrëmjen e sotme është përballur me një […]

Lajme

Policia arrin në Brezovicë, sapo ndodhi kjo ngjarje e ‘rëndë’ atje, JA PAMJET EKSLUZIVE

Policia arrin në Brezovicë, fillon shpërndarja e nxënësve që u organizuan me 35 autobusë.. Qindra nxënës ia kanë mësyrë këtë të shtune qendrës turistike të Brezovicës..Ndonëse pandemi, organizime me autobusë janë bërë nga Prishtina dhe komuna të tjera..Kliko ne reklam dhe shiko videon eksluzive Mirëpo, pas raportimit të IndeksOnline tani në vendin e ngjarjes kanë […]

Sport

Joshua dhe Pulev – Shiko ketu meçin LIVE

Boksi kthehet me një shfaqje të madhe për të gjithë adhuruesit e këtij sporti, ku të shtunën në mbrëmje, Anthony Joshua do të ndeshet me Kubrat Pulev, një ndeshje të madhe e peshave të rënda.Kliko ne reklam dhe shiko videon eksluzive Lufta është planifikuar të zhvillohet të shtunën, 12 dhjetor pas orës 23:00, në Wembley […]

Sport

Lajm Fantastik Për Të Gjithë Mërgimtarët E ZVICRËS, Prej 1 Janarit…

Në Zvicër nga 1 janari, udhëtimi në shtëpi-zyrë, qoftë me tren apo autobus, mund të konsiderohet orar pune, me kusht që të përmbushen disa detyrime të parashikuara në kontratë. Ky revolucion siç përshkruhet nga mediat e huaja, ia njeh kështu punonjësve publik të drejtën që koha e udhëtimit të konsiderohet pjesë e orarit zyrtar të […]

Lajme

Godet Vjosa Osmani: Nuk do të bashkëpunojë me parti që kanë kontribuar për kapjen e shtetit dhe mbajten e pushtetit me “zor”

Kryeparlamentarja dhe Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani, i ka quajtur përjashtues LDK’në, derisa i ka akuzuar edhe për mbajtje të pushtetit me zor, transmeton “ExitNews”. “Nuk do të bashkëpunojë me parti që kanë kontribuar për kapjen e shtetit dhe që kanë ndihmuar të qëndrojnë në pushtet kapësit e shteti”, ka theksuar Osmani. Osmani, […]